Header 2

R = Rundvlees     
P = Pluimvee
L = Lamsvlees
K = Kalfsvlees

Vp = Verpakking       
T= Totaalpakket
V = Varkensvlees
Vl = Vleeswaren


B = Bedrijfskleding
Sl = Salades en sauzen
RM = Reinigingsmiddelen

 


M = Machine, gereedschappen en inrichting
S = Kruiden en specerijen
D = Diversen

 

Leveranciers

Naam Plaats Telefoon Website T R V L K P Vl Sl S C RM B Vp M D
Agterberg Vleeswaren Zwanenburg 020-4973841 www.agterberg-vleeswaren.nl              X                
A.V.O. de Man Rotterdam 0180-531141 www.avo.de                  X            
Theo Barten Meerkerk 0183-351434     X                          
Boer Sierd de Leeuwarden 058-2136191 www.deboervlees.nl   X                          
v.d. Berg Vleeswaren Noordwijk 071-4020101 www.vavvleeswaren.nl  X                            
Bon Vivant Zelhem 0314-620460 www.bonvivant-vlees.nl      X                        
Bon Vivant insite webmaster Nunspeet 0341-258879 www.bonvivantinsite.nl                              X
Booijman Foodimpuls Giessen 0183-443315 www.booijman.nl  X                            
Brocks GMBH & Co KG Kevelaer (D) +49(0)283297220 www.brocks-online.de                            X  
Brommer Alkmaar 072-5645751 www.vleesbedrijfbrommer.nl      X                        
Buchholz International B.V. Apeldoorn 055-5431791 www.buchholz.nl                        X      
CinC Geldermalsen 088-2101101 www.cinc.nl                              X
Deelen Verswaren Gouda 0182-683683 www.deelen-verswaren.nl                              X
Delmo Gouda Gouda 088-8543700 www.delmo.nl                   X    X   X X  
Delmo Groningen Groningen 088-8543760 www.delmo.nl                   X    X   X X  
Delmo Tilburg Tilburg 088-8543770 www.delmo.nl                   X    X   X X  
Drost & Okkerman Kamerik 0348-401854             X                  
Epos Nijkerk 033-2477190 www.epos-specerijen.nl                  X            
Gansewinkel/ Renewi Eindhoven 088-7003700 www.vangansewinkel.com                              X
Gede Verpakkingen Limmen 072-5053244 www.gedeverpakkingen.nl                          X    
G.P. Groot recycling Alkmaar 088-4720000 www.gpgroot.nl                               X
Groenveld B.V. Nieuw-Vennep 0252-621121 www.groenveldvlees.com    X X X                      
Groot Vlees B.V. Hoorn 0229-232324 www.grootvlees.eu   X          X                
Haarsma Foodimpuls Heerenveen 0513-623945 www.haarsma.nl  X                            
Habuba van Uhm Volendam 0299-366199 www.vanuhm.nl                            X  
Hela Thissen Venlo 077-3204204 www.hela.nl                  X            
Hiltex Schoonmaakartikelen Almere 036-5235140 www.hiltex-online.nl                              X
Keurweb.nl Lisserbroek 0252-415712 www.keurweb.nl                              X
Klasse Kaas (de Groot) Zoetermeer 079-3312201 www.klassekaas.nl                              X
Koning Vee en Vlees Zuidermeer 0229-561290 www.koningvee-en-vlees.nl    X                          
Peter Konijn Velsenbroek 023-5387580 www.peterkonijn.nl     X                        
Slachterij v. Kooten Montfoort 0348-473048 www.vankootenvlees.nl   X     X                    
Kouwenhoven vlees Almere 036-2030300 www.kouwenhovenvlees.nl                               
Kurt Fresh Food Weesp 0294-458080 www.kurtfreshfood.nl  X                            
 Naam Plaats  Telefoon  Website Vl  Sl  RM  Vp 
Poeliersbedrijf v. d. Laan Middenmeer 0299-422735 www.poeliersbedrijfvanderlaan.nl           X                  
Ledo Foodimpuls Middelburg 0118-616548 www.ledofoodimpuls.nl  X                            
Handelsonderneming Louter Schagen 0224-217273 www.louteronline.nl                           X  
Meijerink Slachterij Teuge 055-3231632 www.meijerink-vleesvee.nl   X                          
v. d. Mey Vers Vlees, Bacon Sassenheim 0252-240240 www.vandermey.nl   X X   X X                  
Nieuwe Stroom Maastricht 085-4011470 www.nieuwestroom.nl                   x          
Palveco Heerhugowaard 072-5405533 www.palveco.nl X                            
Real Veal B.V. Amsterdam 06-20789025         X X                    
Rowei Specerijen Heemskerk 06-21416090 www.rowei-specerijen.nl                 X            
Schep van Ginkel Utrecht 030-2448230 www.schepvanginkel.nl  X                            
Scheria Versleverancier Leidschendam 070-3270000 www.scheria.nl            X                  
Vleeshandel A.G. Scholtes Leidschendam 070-3175417 www.agscholtes.nl   X                          
Sonac Burgum 0511-467300 www.sonac.biz                             X
Stam vlees Hoorn BV Hoorn 0229-234976 www.stamvlees.nl      X                        
SQ Meat Utrecht 030-2469800 www.sqmeat.nl   X   X X                    
Timmermans Heesch 0412-451966 www.timmermansvlees.nl                              
Topvlees/Medaillon sGravenzande 0174-414151 www.topvlees.nl   X X                        
VersAlert de Meern 030-7517600 www.versalert.nl X                            
Verstegen Specerijen Rotterdam 010-2455100 www.verstegen.nl                 X            
Vink Vleeswaren B.V. IJsselstein 030-6877125 www.vink-vleeswaren.nl X                            
Veldhoven Kipproducten Zevenhuizen 010-4204350 www.veldhovenkipproducten.nl   X   X X                  
De Vleespijl Ter Aar 0172-604799 www.vleespijl.nl   X                          
V I Twente B.V. Oldenzaal 0541-572430 www.vitwente.nl   X                          
Vleeswaren de Waal   Hendrik-I-Amb. 078-6817900 www.dewaalvers.nl X                            
Weidelco/Atsma/Handstede Beetgum 088-2800000 www.weidelco-handstede.nl                  X       X X  
Weidelco/Astma/Handstede Tilburg 088-2800020 www.weidelco-handstede.nl                  X       X X  
Weidelco/astma/Handstede  Zwolle 088-2800010 www.weidelco-handstede.nl                  X       X X  
Westfort IJsselstein IJsselstein 030-6868420 www.egbertkruiswijk.nl     X                        
Wiko Verpakkingen Sassenheim 0252-217533 www.wiko-papier-plastics.nl                         X    
Poeliersbedrijf de Wit Nieuwerbrug 0348-688422 www.poeliersbedrijfwildewit.nl           X                  
Zito/Teer Wormer 075-6281138 www.zitoteer.nl                          X    
J.Zoetelief B.V. Amsterdam 020-6246002 www.zoetelief.nl                             X
Z.P.H. Verpakkingen Zeist 030-6959275 www.zph-verpakkingen.nl                         X